2001'den beri...

Yaz Okulu

Yurtdışında yaz okulu programlarımız ile, siz ve dilerseniz aileniz aşağıda sunduğumuz kaliteli ve popüler yaz okulu lokasyonları ve çeşitli seçenekleri ile hem kaliteli bir ingilizce eğitimi alacak hem de eşi bulunmaz bir tatil yapabileceksiniz. Yaz okulları’nın temel teması çocuklarınızın günün yarısında yaz okulunda ingilizce öğrenip, günün geri kalan kısmında aktivitelerde İngilizce pratiği yaparak eğlenirken, sizin de eşiniz ile ya da yalnız tatilin tadını çıkarabilmenizi sağlamaktır. Dilerseniz sadece çocuğunuzu yaz okuluna göndererek onunla birlikte gitmeniz gerekmeden oluşturduğumuz gruplar ve grup lideri eşliğinde de bir plan yapılabilmektedir. Ya da bazı velilerimiz veya öğretmenlerimiz kendilerinin de ingilizce eğitimi almak istediği durumlarda, bu tip talepleri de tümleşik programlarımız ile karşılayabilmekteyiz. 10 kişi ve üzeri grup gidişlerde, grubun başında gidecek lidere tamamen ücretsiz olarak yaz okulunun tüm imkanlarını sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

İngiltere, Amerika ve Avustralya’da Yaz Okulu
Malta gibi bazı lokasyonlarımızda, uygun iklim koşulları nedeniyle yılın her mevsiminde böyle bir dil programına katılmak da olası seçeneklerimiz arasındadır. Yani bir çocuğunuza, ya da ailecek yaşayabileceğiniz böyle bir macera için mevsimin illa ki “yaz” olması da gerekmiyor. Talebiniz her ne olursa olsun size uygun bir yaz okulu veya yurtdışında ingilizce eğitimi seçeneğimiz mutlaka vardır, buna eminiz.

Bize her zaman 0242 242 11 05 nolu numaramızdan ya da iletişim bölümümüzde bulabileceğiniz cep telefonlarımızdan, ya da dilerseniz formumuzu doldurarak, yazılı olarak ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

English  German  Russian