2001'den beri...

Belarus’ta Dil Eğitimi

Rusça öğenmek için en uygun adres: Magilhov ve Brest

Belarus ve Magilhov, Brest Rusça öğrencmek için en ekonomik ve ideal seçeneklerden bir tanesi durumunda, ancak amacanız sadece Rusça öğrencmek değil ardından üniversite eğitimi almak ise Belarus üniversitelerinin YÖK denkliği ile ilgili dikkatli olmanızda ve mutlaka bir bilene danışmanızda fayda var.

Örneğin, 8 kişilik bir sınıfta, Magilhov Teknik Devlet Üniversitesinde 3 ay Rusça eğitimini herşey dahil 2.100 USD’ye alabilirsiniz üstelik bu maliyete konaklama ve aşağıdaki bütün hizmetler dahil, diğer program seçenekleri için lütfen ofislerimiz ile kontak kurunuz;

Bu fiyata dahil hizmetler:
.Geliş vizesi
.Gidiş Vizesi
.Davetiye
.İstanbul Minsk uçak bileti
Belarus karşılama
.Havaalanı alış
.Konaklama( Yurtta kalış. İsteğe bağlı özel ev)
.Eğitim Haftada 20 saat
.Sağlık sigortası
.Kurs bitirim sertifikası
.Evrak tercüme Noter tasdigi
GSM tel hattı
Belarus ta kurs boyunca danışmanlık dahildir
Not:
Dönüş bileti öğrenciye aittir ve bu yaklaşık 260 dolardır

Rusça, yüze yakın ulusun yaşadığı geniş bir coğrafyada konuşulan bir dildir. Tarih boyunca süre gelen Türk-Rus ilişkileri, son yıllarda kültürel ve ticari açıdan en verimli dönemlerini yaşıyor. Turizm sektörümüz için en önemli pazarın Rusya olması turizm sektöründe Rusçanın nerdeyse almanca ve İngilizcenin yerini alması ile sonuçlanmak üzere. Ayrıca Türk yatırımcıların inşaat, bankacılık, tekstil ve bilişim teknolojileri alanlarındaki Rus ortaklıkları ve yatırımları Rusça’nın önemini daha da arttırmıştır. Bu artışın son dönemde Rusya vizelerinin kalkması ile bu ilişkiler artarak devam edecektir. Kariyer sitelerinde ki iş ilanlarında son dönemlerde Rusça dilinin mecburi olduğu mühendislikten turizme kadar her alanda ilanlara rastlamak mümkündür.

Kayıt için gerekli Belgeler

Okulların son başvuru tarihleri, konaklama ve sınıf kontenjanları ile ilgili sıkıntı yaşamamak için kayıt işlemlerinize gitmeyi düşündüğünüz tarihten en geç 1,5 ay önce başlamınızı tavsiye ederiz. Ayrıca okulların davetiye çıkartmaları genellikle 1 ay sürmektedir.

  •     PASPORT (9 AY VE ÜZERİ EĞİTİM SÜRESİ İÇİN EN AZ 2 YIL GEÇERLİ, 9 AYDAN KISA EĞİTİM SÜRELERİ İÇİN EN AZ 1 YIL GEÇERLİ OLMALI)
  •     MEZUNİYET BELGESİ (EN SON MEZUN OLUNAN OKULDAN ALINACAK)
  •     12 ADET SON 6 AYDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAF
  •     SAĞLIK RAPORU VE HİV TESTİ
  •     Depozito Ödemesi
  • Sabıka Kaydı

 

English  German  Russian