2001'den beri...

Kanada’da Dil Okulu

Birleşmiş Milletlere göre Kanada dünyadaki en yüksek kaliteli yasam standartlarını sunan ülkelerden birisidir. Kanada’nın batısında yer alan Vancouver doğal güzellikleriyle, doğusundaki Toronto ise modern yerleşim birimleriyle, yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

Dil okullarının kalitesi ve fiyat seviyeleri arasında büyük farklılıklar olmaması öğrencilerin dil okulu seçme sürecinde çok daha kolay karar vermesine yardımcı olur. Güvenli ve temiz bir ortamda, kaliteli ve ekonomik İngilizce eğitimi almak isteyenler için Kanada ideal bir ülkedir.

Ayrıca Kanada İngilizce ve Fransızcanın resmi dil olduğu tek ülkedir. Eğitiminizi bu dillerden herhangi birinde görebileceğiniz gibi, bazı üniversitelerde her ikisini de kullanabilirsiniz. Fransızca konuşan Kanadalıların %75’i ülkenin doğusunda bulunan Quebec bölgesinde yaşamaktadır. İki lisan konuşulan bir ülke olan Kanada, her iki lisanı öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir ülkedir. İki dilin hakim olduğu bir ülke olarak Kanada, öğrencilere verdiği eğitim olanakları ile İngilizce (ESL) ve/veya Fransızcayı (FSL) ikinci dil olarak öğretme imkânını sunmaktadır.

İngilizce eğitimi için Toronto ve Vancouver, Fransızca eğitimi için ise Montreal en çok tercih edilen şehirlerdir. quebec eyaleti için yarıca vize alınması gerektiği unutlmamlıdır ve bu vize sürecini ciddi olarak uzatacaktır. Toronto daha bütük ncak iklimi de daha soğuk bir şehirken Vancouver daha konfolru bir iklim ve sosyal yaşam imkanı sunar.

English  German  Russian